LIGHTING / Wall lamps / Wall lamp 8941105
*
nr 894 1105
WALL LAMP
1950s, Ringus nr 190,
50-tal, Ringus nr 190
Estimate:
500
Sold:
SEK 350
Auction date:
Monday May 12 2014
at 19:45:45
- Bid history
Time
Bidder
Bid
12/5 08:45:47
1
100 kr
12/5 10:14:40
2
Vinnande bud
12/5 19:38:54
3
200 kr
12/5 19:39:07
3
300 kr
- Thema-auction
May 12
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Read more about 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: väggbelysning vägglampa
-
9088 WALL BRACKET M..
"Regnaholm", IKEAs 1700-talsserie, 1990-tal. Gilt,..//
Auction ends
in a week
3 juni at 19:45
-
9149 WALL LIGHTING
one pair, utomhus, metal, gultonat glas. Height: 4..//
Auction ends
in a week
3 juni at 18:17
*
WALL LAMP
Read more about 50/60-tal
nr 894 1105
WALL LAMP
1950s, Ringus nr 190,
50-tal, Ringus nr 190
Estimate: | 500 |
---|---|
Sold: | SEK 350 |
Auction date: |
Monday May 12 2014 |
- Bid history
Time | Bidder | Bid |
---|---|---|
12/5 08:45:47 | 1 | 100 kr |
12/5 10:14:40 | 2 | Vinnande bud |
12/5 19:38:54 | 3 | 200 kr |
12/5 19:39:07 | 3 | 300 kr |
- Thema-auction
May 12
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.Read more about 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: väggbelysning vägglampa
-
9088 WALL BRACKET M..
"Regnaholm", IKEAs 1700-talsserie, 1990-tal. Gilt,..//
Auction ends
in a week
3 juni at 19:45 -
9149 WALL LIGHTING
one pair, utomhus, metal, gultonat glas. Height: 4..//
Auction ends
in a week
3 juni at 18:17